Вступ

Освіта

Більше новин Rss

В Острозькій академії відбувся четвертий випуск Школи освітніх інновацій
17 травня в Навчально-методичному центрі «Школа освітніх інновацій» Національного університету «Острозька академія» відбулося урочисте вручення сертифікатів про підвищення кваліфікації у викладачів вишу. Ініціатори й натхненники центру – ректор НаУОА, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник, проректорка з навчально-виховної роботи, докторка психологічних наук, професорка Руслана Каламаж та проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Дмитро Шевчук. Модерувала захід керівниця Школи освітніх інновацій, кандидатка філологічних наук, доцентка Юлія Маслова.

В Острозькій академії обговорили актуальні питання міжнародних відносин
15 травня 2024 року в рамках XXIX наукової викладацько-студентської конференції «Дні науки» Національного університету «Острозька академія» відбулося засідання секції «Актуальні питання міжнародних відносин».
15.05.2024

У межах Днів науки НаУОА – 2024 обговорили актуальні питання російсько-української війни
15 травня 2024 року в межах роботи XXIX наукової викладацько-студентської конференції "Дні науки" Національного університету "Острозька академія", цьогоріч приуроченої до 30-річчя відродження університету, відбулося засідання секції "Російсько-українська війна. 2014–2024 рр.".
15.05.2024

В Острозькій академії відбулася панельна дискусія про нову модель освіти
14 травня в межах Днів науки в Національному університеті «Острозька академія» відбулася дискусія «Нова модель освіти». Ініціатори заходу – Ігор Пасічник, в. о. ректора Острозької академії, доктор психологічних наук, професор; Дмитро Шевчук, проректор із науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор; Михайло Весельський, меценат, кандидат юридичних наук, почесний доктор НаУОА.

Відбулися вебінари щодо вступу на бакалаврат та магістратуру до НаУОА
Протягом 13−14 травня 2024 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулися онлайн-вебінари «Вступ-2024: перший (бакалаврський) рівень вищої освіти» і «Вступ-2024: другий (магістерський) рівень вищої освіти». Вступники мали можливість долучитися за допомогою застосунку Google.Meet, а також пряма трансляція відбувалася на сторінках Instagram та Tik-Tok.

Більше подій Rss

Теги: